FLATCA Flatcast Yardım ve Paylasım Platforumu
Forumu Görebilmek İçin Lütfen Kayd Olun...

Keyifli Forumlar....

Paylasmak Güzeldir...
Forumu Görebilmek İçin Lütfen Kayd Olun...

Keyifli Forumlar....

Paylasmak Güzeldir...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Flatcast Yardım ve Paylasım Platforumu web Sitesi

AnasayfaNefret-PortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Radyo Tanıtımı icin Lütfen Okuyun...!

3 posters
YazarMesaj
Nefret
Yönetici
Yönetici
Nefret

Burç : Balık

Radyo Tanıtımı icin Lütfen Okuyun...! Empty
MesajKonu: Radyo Tanıtımı icin Lütfen Okuyun...!   Radyo Tanıtımı icin Lütfen Okuyun...! Icon_minitimePtsi Şub. 08, 2010 12:07 am

Degerli arkadaslar radyonuzu tanitirken lütfen asagidaki hususlara dikkat edelim

1. Öncelikle radyonuzu tanitirken radyonun sahibi yada tam yetkilisi olmaniz gerekmetedir!!
2. isiminizi vermeniz gereklidir.
3. Radyonuzun kisaca tanitin ve ne tür Müzik yayin yaptigini belirtiniz.
4. Radyonuzun hangi saatlerde acik oldugunu belirtiniz.
5. Radyonuzun djlerini tanitiniz ve ne tarz Müzik yayin yaptiklarini belirtmenizde fayda vardir.
6. Radyonuzun gecmisi ve gelecege yönelik hedeflerini belirtmenizde fayda vardir.
7. Radyonuz yöresel bir radyo ise bunu belirtiniz.
8. Radyonuzun dinleyicileri hakkinda kisaca bilgi vermenizde fayda vardir.
9. Radyonuzda etkinlikler yapiliyorsa (Örnek: Canli yayin sohbet, Canli yayin sanatcilar katilimi vb) belirtmenizde fayda vardir.
10. Radyonuzun tam adresini belirtiniz.

ÖRNEK ILAN

Merhabalar

Benim ismin Coskun Gülnihar Yasim 21 Türkiye/İstanbul aslen Gresunluyum 21 yildir İstanbul'da yasamaktayim.
Radyomuzun adi MeskenFm 14.08.2009 tarihinde kurulmustur. Her tarz Müzige yer vermeye calisiyoruz fakat pop rap tarzi Müziklere daha cok yer veriyoruz tabiki bu istege göre degismekte.
Radyomuz olabildigincei acik olup misafirlerimizi agirliyoruz..

Radyomuzda kurulus tarihinden ihtibaren kaliteli Müzik saygili sohbete önem vermekteyiz biz bu hedefle basladik böylede sürdürmek en büyük cabalarimizdan biridir. Radymuzda canli yayin yapilmaktadir. Dinleyicelerimiz genellikle genclik fakat her tür yas gurubundan dinleyicilerimiz mevcuttur. Saygili ve edepli sohbetlerimiz ve kaliteli müzigimizle sizleri agirlamaktan mutluluk duyariz.

iste adresimiz buyrun misafirmiz olun

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Saygilarimizla
Mesken-Fm Yönetim adina Coskun GÜLNİHAR

( Not : Amaç olabildigince acıklayıcı olmak Bunu unutmayın... )

http://www.rcoskun.somee.com
SEVDA_GAMZELI
Moderatör
Moderatör
SEVDA_GAMZELI

Burç : Akrep

MesajKonu: Geri: Radyo Tanıtımı icin Lütfen Okuyun...!   Radyo Tanıtımı icin Lütfen Okuyun...! Icon_minitimeSalı Mart 09, 2010 12:23 am

BENDE YAPMAK ISTERDIM AMA RADYOYU REKLAM TERS ANLAASILMAK GIBI DÜSÜNCE SARINCA SENIN YAPMANI ISTERIM TESEKKÜRLER:[i]
http://www.izdirabimsin.somee.com/radyo.html
Nefret
Yönetici
Yönetici
Nefret

Burç : Balık

MesajKonu: Geri: Radyo Tanıtımı icin Lütfen Okuyun...!   Radyo Tanıtımı icin Lütfen Okuyun...! Icon_minitimeSalı Mart 09, 2010 6:03 pm

Hayır Ters anlasılması soz konusu degıl cunki burasi bir paylasım forumu bunlar olması gereken seyler ıcın rahat olabılır
http://www.rcoskun.somee.com
masalca
Yeni üye
Yeni üye

Burç : Koç

MesajKonu: Geri: Radyo Tanıtımı icin Lütfen Okuyun...!   Radyo Tanıtımı icin Lütfen Okuyun...! Icon_minitimePtsi Mayıs 16, 2011 10:18 pm

Merhaba Sevgili Arakdaşlar;

Ben Yusuf 28 Yaşındayım K.Maraş/Türkiye Yaşamaktayım.

Radyomuzun Adı Masalca FM 07/27/2008 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Radyomuzda Günün Saatlerine Göre Müzik Yayın Akışları Bulunmaktadır. Gündüzleri Genelde Pop ve Slow Gece gec vakitlere En Güzel Damar Slow yayınları şeklinde devam etmektedir.

Radyomuzda DJ Lik Yapan Arkadaşlarımız

DJ Firari ile Güne Merhaba
DJ Mavili ile Yüreğinizin Sesi
Dj Öykü ve Gurbet ile Ertelenmiş Saatler
Dj Bedelim ve Atez İle Keyifli saatler
Dj AraGorN ve ArWen ile Slow Zamanı

DİPNOT: Radyomuzda DJ'lik Yapacak Arkadaşlarımızı Bekliyoruz.

Radyomuzda Kuruluş Tarihinden itibaren öncelik olarak Radyo ortamındaki Güzel Seviyeyi Korumayı Prensip olarak Düşünmüştür ve Bir AİLE RADYOSU olma düşüncesi ön plana çıkmıştır.

Bu Yüzden Radyo ortamımız çok güzeldir. Radyomuzda hemen hemen Her Tarz yayın akışı bulunmaktadır. İstek şarkılar Çalınmaktadır. Kısacası Gerçekten Güzel Bir Ortam düşünen dinleyicler için radyomuza gelmenizi öenririz. Masalca FM'de Görüşmek dileği ile

Radyomuzun Adresi

Radyo Tanıtımı icin Lütfen Okuyun...!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Online Radyo